Bude to naše tajemství

Před rokem jsem dostal nápad, vydat sbírku povídek a klidně jen odstavců o tom, co děláme tajně. Ovšem erotické knihy měly přednost, takže jsem jim musel dát dostatečný prostor. Teď je na řadě kniha, která by obsahovala naše skrytá tajemství. Činnosti, které děláme, ale víme o nich jen my, nebo někdo z našeho okolí. Pod slovem tajemství si můžeme představit mnoho věcí, a proto jsou dveře otevřené pro každého, kdo nějaké má, považuje ho za zajímavé a sdělí ho světu prostřednictvím této knihy anonymně. Může to být vtipné, šílené, děsivé, určitě bizarní, šokující, erotické atd. Mohli jste to klidně udělat jen jednou v životě, nebo to děláte pravidelně, ale pokud si myslíte, že to čtenáře pobaví, tak sem s tím! Hlavně se nebojte rozepsat! Věřím, že vznikne velmi zábavná kniha a já slibuju, že tam své tajemství napíšu také.

Co musí e-mail od vás obsahovat?

V předmětu musí být uvedeno toto: Tajemství - (a název toho vašeho). To tajemství, tak jak chcete, aby bylo v knize uvedeno musí být poslané v příloze ve wordu. V tom dokumentu musí být opět uveden název a hned pod ním jméno, nebo pseudonym, pod kterým chcete být uvedeni. 

Ta nejlepší tajemství, která budou v knize otištěna, budu vybírat já a s každým autorem budu v kontaktu. Budou-li se některá často opakovat, pochopte, že vyberu to, které bude nejlépe napsané. Vyberte si, zda budete chtít být uvedeni jako autor/ka po svým jménem, nebo si zvolte pseudonym. Vsadím se, že pseudonym pro vás bude lepší. Vše je 100% diskrétní. Uzávěrka je 30. dubna 2024.

Svá tajemství posílejte e-mail: info@petrsoukup.cz a já vám dám vždy co nejdříve zpětnou vazbu. Máte-li nějaký dotaz, pište na stejnou adresu. Těším se na vaše příběhy a věřím, že i vy budete mít radost, když se o ně budete moci s dalšími lidmi podělit.

Petr Soukup